Popis rozličných členů Společnosti

Živnostník

Živnostníci jsou základem společnosti. Jedná se o hráče (žák nebo zaměstnanec školy), kteří provozují určitou živnost = podnikají. Živnost si může založit kterýkoli z hráčů. Stačí vymyslet určitou činnost, kterou bude provozovat a nechá si tuto činnost schválit na Registračním úřadě. Každou peněžní operaci, kterou v rámci své činnosti vykoná, je třeba řádně zdokumentovat (použit formulář A1). Každé tři týdny je třeba ohlásit se na Finančním úřadě, předložit faktury a nechat si zkontrolovat účetnictví. Při této příležitosti je třeba také zaplatit daně, jejichž výši určuje vláda.

Ikona: Icons Land

Živnostník

Státní správa

Členové Státní správy jsou provozovateli Registračního a Finančního úřadu, Banky a Vlády. V případě nejasností se na ně neváhejte obrátit osobně nebo prostřednictvím sekce Napište nám.

Ikona: Aha-Soft

Státní správa

Občan

Občan je členem Společnosti, který se nechce stát aktivním živnostníkem. Mohou však využívat výhod společnosti a používat herní peníze. Ty může získat v bance za protislužbu ve formě veřejně prospěšných prací. Občan nemůže zvítězit.

Ikona: Icons Land

Obyvatel