Autoři

Projekt Společnost vznikl na půdě školy jako spontánní nápad. Počátky realizace jsou spjaty s celoškolním projektem na téma Umění rozvíjet tradici probíhajícím v prvním pololetí školního roku 2013/2014. Samotná hra pak probíhá v pololetí druhém. Jak se bude dále Společnost rozvíjet snad napoví budoucnost. Níže jsou uvedeny jména autorů, kteří se podíleli na jednotlivých krocích projektu a jejich dílčí funkce.

Beran
Vladimír Beran
Správce stránek, koordinátor projektu a autor statické části webu
Ať už projekt po praktické části dopadne jakkoliv, mohu už nyní konstatovat, že mně samotného naplnila teoretická část. Kluci fungovali na sto procent a odvedli úžasnou práci. V projektu Společnost jsou ještě jistá neprobádaná zákoutí, která mohou v průběhu hry tropit potíže. Věřím však, že se stejným nasazením jako doposud bude vždy vše vyřešeno ku spokojenosti všech. Pokud by se Společnost ujala a těšila se oblibě, rádi bychom do příštího roku Společnost na základě zkušeností vypilovali a rozšířili o nové herní prvky.
Verner
Kryštof Verner
Spoluzakladatel projektu, Autor scénáře Jak se zapojit
Vytváření projektu byla zábava. Spolupráce nám myslim fungovala a můžeme jen doufat, aby nám zrovna tak fungovala hra samotná. Doufám, že to všechno nepřijde na zmar a že z toho co sme udělali bude těžit co největší počet lidí.
Felix
František Felix
Autor bankovek
Bez komentáře.
Vlasák
Jan Vlasák
Autor definice pravidel (Obyvatelé)
Mně se rozhodně projekt líbil a myslím si, že jsem se snad i něčemu přiučil. Hra by mohl být fakt super, pokud jí bude hrát dostatečný počet hráčů. To si myslím, že by mělo být naše hlavní téma na poslední projekt.
Troška
Martin Troška
Autor definice pravidel (Instituce)
Tento projekt byl velice zajímavý a řekl bych, že nás naučil spoustu věcí. Zda hra bude nakonec úspěšná už nebude záležet pouze na nás, ale i na ostatních.
Macháček
Vítek Macháček
Spoluautor projektu a pravidel
Přijde mi, že je v projektu hrozně moc chyb a vůbec se to nepovede. Ale za zkoušku to stojí a budu se snažit, aby to vyšlo, je to vlastně všechno dobré.
Cizl
Eliáš Cizl
Spoluautor projektu a pravidel
Tvorba našeho projektu mě velice bavila. Poznal jsem tu několik nových lidí a myslím, že jsme se dokonce někam dostali. Doufám, že se hra povede a bude o ní velký zájem.
Filcík
Adrian Filcík
Spoluautor projektu a pravidel
Projekt Společnost mi přišel jako dobrý nápad, ale my jsme ho ještě upravili a přizpůsobili. Strávili jsme nad ním hodně času a spotřebovali hodně energie, ale myslím, že ještě více práce nás teprve čeká. I tak se nejvíc těším na praktickou stránku projektu.
Galda
Martin Galda
Spoluautor projektu a pravidel
Bez komentáře.
Křížek
Martin Křížek
Spoluautor projektu a pravidel
Projekt vyžadoval hodně úsilí, ale byl i zábavný, zvláště díky dobré spolupráci a někdy díky naší "zručnosti". Doufám, že i hra se vyvede stejně dobře, jako čas strávený při její přípravě.
Priškin
Jonáš Priškin
Spoluautor projektu a pravidel
S projektem jsme se velice nadřeli, ale byly i chvilky, kdy byla zábava. Sám za sebe to byl asi projekt s největší procentem diskuze ve vynaloženém čase. Přineslo mi to hlavně větší umění diskutovat tak, abychom se nepřekřikovali
Adámek
Oliver Adámek
Spoluautor projektu a pravidel
Věřím, že projekt bude mít úspěch už proto, že jde s pohledem do minulosti školy o zcela ojedinělou akci. Jsem moc rád, že jsem se na něm mohl a budu moct dál podílet.
Vopařil
Prokop Vopařil
Spoluautor projektu a pravidel
Projekt byl nejen zajímavý, ale také zábavný a poučný. Doufám, že si hráči užijí hru stejně, jako mi při tvorbě. Hlavně aby vše dobře dopadlo a všichni si to náramně užili.
Suchánek
Ondřej Suchánek
Autor dynamické části webu
Bez komentáře.